Agro Show 2017: co dobrego podczas ostatniej edycji

Kilka słów ode mnie po ostatnim, bardzo aktywnym Agro Show 2017. 

Agro Show to zawsze wielkie wydarzenie. Dla mnie jako fanki maszyn rolniczych, ale też jako blogerki. Z tego miejsca muszę podziękować RPT za zaproszenie na stoisko Tractor of The Year. To prestiżowy konkurs, stąd przyjemność (nie)oficjalnego spotkania była jeszcze większa.

rpt as

Madzix mówiący o Dniu Rolnika,Redaktor Naczelny Krzysztof Płocki słucha, Piotr zajęty nagrywaniem 🙂

 

Po pierwsze, w jednym miejscu znajdują się nowości (i nie tylko nowości, ale wciąż!) maszynowe po horyzont. Mimo, że w tym roku zabrakło kilku przedstawicieli, “honor” ratowali Dilerzy, którzy stanęli na wysokości zadania. Mogłam cieszyć oko widokiem świetnych ciągników i kombajnów. Chyba kumacie, jaka to dla mnie radocha, kiedy w mieście jeden ciągnik to już wydarzenia. 😀  Zauważyłam, że coraz częściej rozglądam się za maszynami towarzyszącymi, ale myślę, że minie jeszcze chwila, zanim na dobre zacznę zagłębiać ten temat.

Merci, danke, dzięki!

Drugim aspektem Agro Show, z mojego punktu widzenia nie do przecenienia, są spotkania na żywo z Wami. Osobami, które czytają bloga, śledzą Fanpage na Faceboku. Każdy z nas jest mocno rozrzucony po Polsce, od podlasia po Szczecin. Kilka osób zatrzymaly prace polowe lub pokonała logistyka, ale i tak jestem ogromnie i bardzo mile zaskoczona, jak licznie stawiliście sie na targach! Było dużo zdjęć, sporo rozmów, nawet kilka autografów. #likeastar ha ha 😀

 

IMG_5729

Ta frekwencja spowodowała wielki uśmiech na mojej twarzy 😀

Dobry czas  z RPT

Bardzo Wam dziękuję, że byliście. Te krótsze i dłuższe rozmowy tak motywują do działania, że sobie nie wyobrażacie. Mega! Mam nadzieję, że niebawem znów się spotkamy na żywo. Od razy też dziękuję magazynowi Rolniczy Przegląd Techniczny, który nam – ponieważ na spotkaniu był też mój ulubiony Piotr Kaliski z kanału Rolnik Szuka – to spotkanie umożliwił. Muszę dodać, że spotkanie fenomenalnie poprowadził redaktor naczelny, Krzysztof Płocki, człowiek, który ogarnia, w którą stronę idzie komunikacja  (internety tak, tak właśnie!) i który oficjalnie wsparł moją ideę Dnia Rolnika!!!  How cool is that?

magda


Dzień Rolnika FTW!

Po trzecie. Gdzie, jak i komu mogłam trąbiłam o Dniu Rolnika. 22 września traktuję bowiem jako PRE – Dzień Rolnika. Data na pewno zostanie ustalona, ale zależy mi, byśmy mieli świadomość, że to większy projekt, a nie 24 godziny celebrowania. Owszem, to jak najbardziej. Cel jest jednak bardzej złożony. Chcę, a raczej chcemy bo już teraz nie jestem w tym sama, podkreślić jak ważne, wymagające i trudne jest zmaganie się z pracą w rolnictwie. Pokazać rolnikom, że wszyscy beneficjenci ich wysikłów, są za nie wdzięczni. Plus – EDUKACJA! Tak mało miastowi wiedzą o polskiej wsi, o tym jak wygląda i co właście się na niej wyrabia. Chcemy to zmienić. I to nam się uda.

Dzien_Rolnika_RGB_1500px_16x9

A jak wasze wrażenia z targów?

Dajcie znać i do zobaczenia!