AgroCon 2020 nadchodzi!

Jedyna w Polsce konferencja dla agro youtuberów powraca!

 

To się dzieje naprawdę!

 

Jak obiecałam, tak robimy! Wracamy z drugą edycją jedynego w swoim rodzaju spotkania agro youtuberów. W tym roku mam największą na świecie przyjemność ogłosić, że podczas wydarzenia wystpią osoby, które zaprezentowały rewelacyjne prezentacje podczas poprzedniej edycji (Grzegorz Bardowski – Bardowscy, Piotr Kaliski  – Rolnik Szuka Traktora czy Bartek Czekała z top agrar Polska), a także “nowe” twarze czyli Ewa Szczepaniak i Mateusz Misiak (Matheo 780).

Spotykamy się 1 lutego 2020 roku, podczas Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

 

Co Wam to da?

Podczas AgroConu dziać się będą rzeczy niezwykłe. Przede wszystkim, osoby które już prowadzą swoje działania na Youtubie, Facebooku czy Instagramie będą mogły wysłcuchać rad twóców, którzy dzisiaj docerają do kilkuset, a nawet kilku milionów osób. Jak robić materiały, które ludzie chcą oglądać? Czym kierować się przy wyborze tematu i dźwięku? Jak przyciągać do swoich produkcji? W ciągu pięciu godzin postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na te pytania.

 

Dodatkowo, AgroCon to świetna okazja, żeby spotkać influencerów na żywo. Zadać własne pytania, podzielić się opinią. Jedynie kilka razy w ciągu roku jest okazja, aby zebrać tylu youtuberów w jednym miejscu. Dlatego tak fajne jest to, że będziemy miec taką okazję 1 lutego.

 

Jak wziąć udział w AgroConie? 

 

Wydarzenie jest darmowe. Co bardzo ważne, musicie pobrać wejściowkę. Wszystkie informacje znajdziecie pod tym adresem. Pamiętajcie, że musicie zarówno zarejestrować się na AgroCon jak i Centralne Targi Rolnicze. Wszystko zajmie Wam trzy minuty.

Każda zarejestrowana osoba otrzyma od nas (ode mnie i od partnerów) pakiet powitalny! 😀

W razie jakichkolwiek pytań, dajcie znać: magda.urbaniak@tractormania.pl

 

 

 

Partnerzy wydarzenia: 

 

Patronat medialny: