New Holland Maszyną Roku 2016

Po targach Agritechnika kilka maszyn wróciło z ciekawymi wyróżnieniami. Jedno z nich otrzymał New Holland T7.315.

Maszyna roku to może jeszcze nie tytuł taki jak Tractor od The Year, ale na pewno też jest ważny i pożądany. Komisja składająca się z 19 dziennikarzy prasy branżowej postanowiła przyznać go -w kategorii dużych maszyn – stosunkowo młodej maszynie – New Holland T7.315. To jeden z dwóch modeli (obok T7. 290) marki w tej serii, który przeznaczony jest głownie do ciężkich prac zarówno w polu jak i w pracach transportowych. Jury pochwaliło go za połączenie dużej mocy i uniwersalnością, niskimi kosztami eksploatacji, łatwością prowadzenia i dostarczeniem dużego komfortu pracy operatorowi w kabinie.

Te wyróżnienie jest ważnym dowodem uznania metodologii marki New Holland, której najważniejszym elementem jest stosowanie innowacji spełniających oczekiwania naszych klientów. Realizujemy to za pomocą technologii, dzięki którym ich gospodarstwa będą wydajniejsze, bardziej rentowne i ekologiczne.

Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture

New Holland, który tak ceni innowacje i wydajność cieszy się ze zdobytego tytułu zwłaszcza teraz, gdy przypada rocznica 120-lecia NH w branży agro.