Rusza pierwsza w Polsce konferencja dla agro youtuberów

AgroCon odędzie się 2 lutego w trakcie CTR w Nadarzynie. Czad!

To jedno z moich większych zawodowch marzeń planów. Pomysł powstał głównie poprzez obserwację tego, co dzieje się na grupie Jestem hardkorem, jeżdżę traktorem.

Miałam też okazję być na kilku spotkaniach youtuberów organizowancyh podczas AgroShow czy Opolagry. To, ile się o nich mówi i fakt, że kilka z nich (w ogólnej formie) powstało, dało mi dużo do myślenia.

Rolnictwo prężnie rozwija się na youtubie. Trudno powiedzieć, ile dzisiaj mamy kanałów poświęconych maszynom i pacy w gospodarstwie, ale pokuszę się o powiedzenie, że kilkaset. Choć nie zdziwiłabym się, jeśli byłoby ich więcej.

Ruch w tym obszarze jest ogromny, a brakuje źródeł informacji, jaki kupować sprzęt, skąd brać pomysły, jak je realizować, jak dobrze montować materiały.

Znam kilka świetnych specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na youtubie. Tworzą na nim od kilku lat i robią to z sukcesami. Dlaczego nie spotkać się i wymienić wiedzą, doświadczeniem? Porozmawiałam z kilkoma osobami.

Zgodzili się!

Wybrałam miejsce i czas, który może pasować Wam, wszystkim osobom, które chciałyby w takim spotkaniu uczestniczyć. Wstęp jest darmowy, goście wspaniali. Nic, tylko przybywać! 😀

Zatem zapraszam Was serdecznie na AgroCon2019 2 lutego do Nadarzyna. Spotykamy się w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w sobotę, w Hali Ptak Expo o godzinie 12.00! 

Wystąpią dla Was między innymi Grzegorz Bardkowski, Piotr Kaliski, Mateusz Goździcki i ja, Magda Tractormania. Będziemy mówić o tym, jak powstały największe rolnicze kanały na youtubie, jaki sprzęt wybrać do tworzenia dobrych filmów, jak je montować i budować zaangażowanie w social media, aby zainteresować odbiorców.

ZAPISY ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Do zobaczenia!