TRACTORmania & TAP on TOUR!

To jest mocny projekt. Pierwsza jego część własnie ujrzała światło dzienne. A to dopiero początek. 

To pierwszy tak duży projekt, który prowadzę we współpracy z magazynem rolniczym. Jest ekscytacja, ale też sporo pytań – jak to ugryźć, jak połączyć to, co prezentuje top agrar Polsa z tym, co ja pokazuję Wam? Myślę, że znaleźliśmy złoty środek (yeah!).

Czyli co to jest

Nazwaliśmy nasz projekt  TRACTORmania & TAP on TOUR. Wszystko się zgadza: jest TAP, jestem ja, a żeby nagrać filmy, pokonaliśmy kilkaset kilmetrów. Po co? Chciałam, i w tym w 100 proc. zgadzamy się z redakcją, pokazać ciekawych ludzi pełnych prawdziwej pasji.

Jest jeden warunek.

Ta pasja musi być powiązana z ciągnikami rolniczymi. Najbardziej ekscytujący jest dla mnie fakt, że nagraliśmy wywiady z trzema osobami, których każdy dzień jest kręci się wokól  traktora, ale… W każdym wypadku na inny sposób. Życie wokół maszyn rolniczych potrafi być fascynujące. Mamy zatem dla Was trzy filmy, wywiady. Teraz wjeżdża pierwszy z nich – wywiad z Kamilem Młynarczykiem.

 

nudnyfilm1

Pierwszy gość

Kamil to młody (bardzo młody) rolnik. Ma 21 lat i samodzielnie ogarnia nie tylko całe gospodarstwo, ale też firmę. Stanowi dla mnie taki trochę wzór. Wiem, że tak zaradnych facetów w Polsce jest więcej. Bardzo zależalo mi, aby pokazać wszystkim, jak silni i odpowiedzialni są młodzi gospodarze. Uwielbiam przełamywać stereotypy. Myślę, że pokazanie faceta, który zaczyna pracować tak wcześnie (zarówno pod względem wieku jak i pory dnia 😉 ) nie tylko nie narzeka, ale jeszcze zachwala swoja pracę, co wiecej, potrafi dzielić ją poza inne zajęcia, jest bardzo ważne. Złapałam Kamila w trakcie prac, musiałam zatem wskoczyć do kabiny, a jak!

Te wywiady to dla mnie zupełnie nowa  forma. Na pierwszym planie jest rozmówca. Ja stoję z boku, a z drugiej strony wciąż wypytuję. Ciekawa jestem, jak Wam się spodoba.

Nowy odcinek, co wtorek o godz. 19.00 na TAP TV

Zapraszam Was do oglądania:

 

Materiał powstał we współpracy z:
tap logo