Vatra zamienia się w złoto

Vatra jest na finiszu przygotowań ciągnika z serii N w kolorze… złota. Będzie można zobaczyć go na wybranych wystawach i pokazach. Ten, kto chce się (mocno) wyróżnić, będzie mógł go zamówić również u swojego Dilera.

Specjalny model N174 będzie miał nie tylko mocno wyróżniający się kolor nadwozia ale też  przyciemnione szyby, złote logo zdobytej nagrody na bocznych szybach.  Operator i pasażer usiądzie w kabinie na skórzanym, brązowym fotelu. Z tego samego materiału została wykonana kierownica. Na podłodze znajdować się będzie grafitowa mata z logiem Valtra Unlimited.

Nietuzinkowa maszyna

Valtra N4 na rynku jest od niedawna – poznaliśmy ją w drugiej połowie ubiegłego roku. Zdążyła już jednak zgarnąć na Agritechnice w Hannowerze tytuł “Machine of the Year 2016” i tytuł “Złotego Traktora w Kategorii Design 2016”. Jury argumentowało, że jest to wyróżnienie za  “nowoczesny, dynamiczny, kompaktowy i fajny wygląd”. Te nowe kształty fińskich maszyn znamy od końca 2014, kiedy została zaprezentowana seria T. Producent zapowiada, że ten design będzie wprowadzony do wszystkich modeli Valtra.

4_N174_Golden Edition_Interior

 

Ciekawostką jest, że obecnie około 10 proc. wszystkich nowych ciągników przechodzi przez Studio Valtra Unlimited, gdzie pracownicy mogą zamontować dodatkowe wyposażenie, wymagane przez klienta (o ile jest to technicznie możliwe oraz zgodne z prawem).

Zaprezentowana w 2013 roku koncepcja Unlimited jest rozwiązaniem, które pozwala na dopasowanie produktu do wymagań klienta i warunków pracy. Podczas, gdy pierwsze ciągniki były dostarczane głównie na rynek fiński, aktualnie Studio Unlimited dostarcza ciągniki już do ponad 20 krajów. Całe doposażenie specjalne oraz wszystkie urządzenia montowane w Studiu Unlimited są nie tylko w pełni kompatybilne z ciągnikiem i objęte pełną gwarancją fabryczną, ale również znajdują odzwierciedlenie katalogu i są objęte wsparciem działu części zamiennych.

Źródło informacji: www.valtra.pl