Widzimy się na AGROTECHu 2017!

Rok temu odpuściłam AGROTECH z ciężkim sercem. Tym razem odbijam sobie podwójnie. Nie tylko będę obecna, ale zorganizuję super spotkanie w świetnym towarzystwie!

Cieszę sie na te targi jak kibic z bramki naszych w meczu z Niemcami. Będzie się działo dużo (na targach, nie na meczu), a po części ja sama mam zamiar być autorką zamieszania. Ale od początku.

Tysiące metrów kwadratowych maszyn

Weekend 17-19 marca spędzamy w Kilecach. Daczego? A dlatego, że wtedy odbywać się będą Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH. To największe targi rolne zorganizowane w hali (no, częściowo już sie nie mieszczą i wychodzą “pod chmurkę”). Rok temu hale pełne maszyn rolniczych i sprzętu odwiedziło 64 330 zwiedzających. Goście spacerowali  po rekordowej powierzchni 62,5 tysięcy metrów kwadratowych!

IMG_2943

 

Zakres branżowy targów techniki rolniczej w Kielcach to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

Jak na tak dużą imprezę przystało, producenci dwoją się troją, aby pokazać swoje maszyny z najlepszej strony. Nowinki, ulepszenia, promocje, tytuły, nagrody – jestem pewna, że tego nie zabraknie. W tym roku na targach będzie dodatkowa trakcja….

SPOTKANIE: TRACTORMANIA & ROLNIK SZUKA

Tak! Organizujemy z Piotrkiem Kaliskim przednie spotkanie. Ale będzie czad!

  • Kiedy? 18 marca, o godz. 12.00
  • Gdzie? HALA E, kapsuje E-3
  • Z kim? Oczywiście ja, oczywiście fantastyczny Piotr z kanału Rolnik Szuka i oczywiście Wy! 

SPOTKANIE Propozycjav3

Planujemy zorganizować Wam rewelacyjny czas przez ponad godzinę. Jak? Przekonacie się sami. 🙂 

Wstęp jest za darmo.

Do zobaczenia!