Zetor – odmieniony design

Rozpoczęła się Agritechnika a wraz z nią festiwal nowości zorganizowany przez wystawców. Na pierwszy ogień – nowy design Zetora, o którym pisałam kilka tygodni temu.

Zetor rozpoczął targi z przytupem. Pokazał oczywiście sześciocylidrowego Crystala (moc 144 lub 163 koni), którego oglądać mogłam jeszcze na Agro Show. Oprócz tego goście w Hannoverze mogą na żywo przyjrzeć się prototypowi kolejnej maszyny. W założeniach będzie miała ona 49 koni i to właśnie na niej opierać będzie się piąta seria ciągników.

Nasze cele na nadchodzące lata są jasne – poszerzyć portfolio produktowe oraz umocnić pozycję ZETORA na kluczowych rynkach. Poszerzamy serie modeli, nie zapominając jednak o innowacjach w ramach dotychczasowych produktów. Strategia i kierunek rozwoju marki daje okazję do współpracy również nowym partnerom, z którymi chętnie nawiązalibyśmy kontakt.

Adam Žert, kierownik działu sprzedaży i marketingu w ZETOR TRACTORS a.s.

Tym, co jednak najbardziej obecnie przyciąga wzrok zwiedzających to nowy design ciągników. Ich autorem jest włoska firma Pinifarina. Zetor chce tym samym podkreślić, że wszystkie plany rozwoju firmy – nowe modele, nowe wzornictwo maszyn, poszerzona sieć handlowa – traktuje całkiem poważnie.

A Wam, jak podoba się “ZETOR by Pininfarina”?

ZETOR by Pininfarina

Zetor w nowej odsłonie w Hannoverze

ZETOR PROTYPE 50

Prototyp nowego Zetora w małej mocy

ZETOR 1