Rolniku, znajdź sobie kontrahenta

W sieci pojawiło się miejsce, które ma ułatwiać rolnikom dogrywanie się z innymi rolnikami i robieniewspólnie interesów. Sprawdziłam, na czym to dokładnie polega. 

Rolnicy mogą korzystać z wielu technologii informatycznych. Mają one usprawnić obsługiwanie maszyn, zarządzanie informacjami o stanie upraw czy kondycji inwentarza.

Nie ma jednak zbyt wielu interesujących rozwiązań oferowanych rolnikom chcącym nawiązać współpracę z innymi rolnikami (np. w zakresie kupna słomy, zwierząt, czy obornika) lub szukających nowych kontrahentów (do odbioru produktów z gospodarstwa).

Dograne.pl, nowy system ma to ułatwić. Zaglądam zatem do środka.

Poznaj swojego wspólnika

Rynek dograne.pl wychodzi naprzeciw potrzebom rolników i pomaga w nawiązywaniu kontaktów w nowoczesny sposób. Czym zatem właściwie jest dograne.pl?  Najkrócej mówiąc to rynek współpracy rolnej wykorzystujący współczesne technologie internetowe. Co fajne – jest darmowy. 🙂

System pozwala na nawiązywanie kontaktów bez tracenia czasu na przeglądanie nieaktualnych, zbyt ogólnych ofert. Własne oferty można składać za to z wyprzedzeniem. System sam znajdzie dla nas najodpowiedniejszych kontrahentów.

 

Screenshot_wybór produktu

Co jest w tym skutecznego?

Stworzony przez dograne.pl system dopasowuje oferty pod konkretne wymagania. To pozwala na utworzenie oferty w prosty, wygodny i precyzyjny sposób. System daje też swoim użytkownikom możliwość lepszego planowania zbytu lub zaopatrzenia.

Jest to możliwe dzięki dość prostemu poszukiwaniu partnerów do współpracy. Zautomatyzowanie procesu wyszukiwania kontaktów zwiększa efektywność i szybkość działania na rynku. Dogrywając w systemie warunki współpracy opieramy się zawsze na aktualnych i precyzyjnych danych.

 

Screenshot_dopasowania

Co w tym wygodnego?

Jeśli chodzi o to, co w tym najwygodniejsze dla użytkownika, to na pewno brak konieczności odnawiania i ręcznego aktualizowania ofert. Dodatkowo, system jest przejrzysty, całkiem łatwo go obsługiwać. I co super ważne – nie ma tam reklam! YEAH! Przydatne są tu automatyczne powiadomienia o wszystkich zmianach, jakie dotyczą naszych zamówień i kontrahentów.

Dograne.pl nie ogranicza się wyłącznie do kojarzenia stron w ramach automatycznie dopasowanych ofert. Proces nawiązywania współpracy można w systemie kontynuować aż do jej„dogrania” na Waszych zasadach. Dostajemy zatem pełne wsparcie, a przy tym dużą swobodę działania.

 

PS Na dograne.pl i ich twórców trafiłam na ostatnich targach OpenFarm. Oprócz tego, że znają się na tym,  co robią to jeszcze są mega sympatyczną ekipą. Dlatego też chętniej sprawdzałam ich system. I Was też do tego zachęcam. Jestem ciekawa Waszego odbioru.