Portret Taylor Swift wyrzeźbiony w kukurydzy

Pomyśl, jesteś rolnikiem i bardzo chcesz pokazać ulubionemu muzykowi, że go uwielbiasz. Fan Taylor Swift znalazł rozwiązanie na swoim polu kukurydzy. 

Dobrym pomysłem na zwrócenie na siebie uwagi idola, może okazać się stworzenie labityntu, który z lotu ptaka układa się w jego twarz. Autor dzieła o którym mowa nazywa się Jeff Greenwood i jest farmerem z Maryland w Stanach Zjednoczonych. Na 5 hektarach zaprojektował i stworzył twarz Taylor Swift, popularnej wokalistki pop. Na pytanie, czemu to zrobił odpowiada, że:

Po prostu czułem, że ona jest szczerą, prawdziwą osobą, niesamowitym wzorem dla wszystkich. W tym, jak traktuje ludzi i jaki ma sposób bycia.

Greenwód dodał, że naniesienie tego kształtu na pole zajęło mu cały dzień. Planował zarys całego ciała, jednak ograniczyła go przestrzeń na polu. Wcześniej zdarzało mu się projektować twarze innych znanych osób, ja na przykład Baracka Obamy.

Swoim dziełem chce podzielić się z innymi, dlatego labirynt zostanie otwarty dla zwiedzających od 36 września do 1 listopada. Jak mówi jego autor – “być może uda się go pokonać w ciągu dwóch godzin, ale jeśli ktoś skręci nie w tę ścieżkę, spędzi tam trochę wiecej czasu”.

Cel został osiągnięty. Piosenkarka doceniła wysiłek farmera i umieściła zdjecie jego pracy na Instagramie. Bo tak teraz, moi drodzy, ponoć najlepsza podziękowanie  😉

 

https://www.youtube.com/watch?t=9&v=Yni-11FtyD4