Premiera gry Polska Farma 2017

Najnowsza wersja dobrze nam znanej serii Farm Expert – stworzonej przez polskie studio PlayWay, jest już dostępna. Wygląda na to, że najbliższe tygodnie najwierniejsi fani mają już zaplanowane. 

Polska Farma 2017 to najnowsza część jednego z najbardziej innowacyjnych symulatorów rolniczych na świecie, znanego też jako Farm Expert.

To całościowa symulacja gospodarstwa rolnego przeniesiona na nowy poziom. Wprowadzono zaawansowaną fizykę gleby oraz realistyczny model jazdy maszynami. Do dyspozycji graczy oddanych zostało mnóstwo licencjonowanych, pieczołowicie odwzorowanych maszyn rolniczych, które należy wykorzystać do odpowiednich zadań zależnych od różnych pór roku.

Możemy uprawiać rośliny i hodować zwierzęta, opiekować się sadami i roślinami w szklarniach, grać w olbrzymim, otwartym świecie, naprawiać swoje maszyny w przydomowym warsztacie oraz wraz z przyjaciółmi skorzystać z trybu wieloosobowego.

 

 

Najważniejsze cechy (według producenta):

Realistyczna fizyka jazdy, odwzorowująca zachowanie maszyn w różnych warunkach.
Fizyka gleby: ryzyko zakopania się podczas prac polowych, trójwymiarowa bruzda po pługu, zachowanie gleby zależne od warunków pogodowych.
Przydomowy warsztat: dbaj o każdą z ponad 170 dostępnych maszyn w grze. Wymieniaj wyeksploatowane części, zmieniaj koła, załóż konsolę do ładowacza czołowego.
Licencjonowane maszyny i sprzęty rolnicze najsłynniejszych polskich i światowych producentów, m.in.: Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel&Noot, Kröger, Suer, Ponsse, HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma, Weremczuk.
Szklarnie: opiekuj się swoimi roślinami. Dbaj o każdy etap ich wzrostu za pomocą komputera pokładowego. Steruj temperaturą czy wilgotnością powietrza.
Pełnoprawny modding. Modyfikuj grę według swoich pomysłów.
Gra wieloosobowa. Dziel się obowiązkami ze swoimi znajomymi i wspólnie dbajcie o rozwój waszego gospodarstwa!
• Dbaj o stan swoich pól za pomocą dostępnych 3 rodzajów środków ochrony roślin. Reguluj stan ich kwasowości poprzez wapnowanie.

 

Źródło: Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech