Zetor i jego plany na Agritechnicę

Zetor chce pokazać w Hannoverze sporo nowości. Jedną z nich jest, jeszcze skrywana w tajemnicy, nowa linia projektowa czeskich ciągników.

Na Agritechnice wszyscy wystawcy chcą pokazać się od jak najlepszej strony. Zetor pokaże się od strony nieco… ładniejszej. We współpracy z włoskim biurem projektowym Pininfarina, stworzył nową linię projektową swoich ciągników. Nie jest to jedyna nowość producenta, jaką szykuje na niemieckie targi. Na stoisku będziemy mogli zobaczyć także prototypy nowych maszyn. Zetor chce w ten sposób pokazać kierunek, w jakim ma zamiar podążać w najbliższych latach.

Kolejnym naszym celem pozostaje rozszerzenie szeregu modeli z aktualnych 4 na 6, tak abyśmy zaspokoili zapotrzebowanie na zakres mocy od 50 do 200 koni mechanicznych. W ostatnich kilku latach przedstawiliśmy kilka nowości, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Mamy nadzieję, że tymi działaniami oraz tym, że spełniamy nasze obietnice, przekonamy klientów oraz potencjalnych dealerów do tego, aby zdecydowali się na markę ZETOR.

Adam Žert, dyrektor Działu sprzedaży i marketingu

Oczywiście zwiedzający zobaczą także najnowszy, sześciocylidrowy model Crystal o mocy 144 i 163 koni mechanicznych. Na dokładkę, w tym roku Zetor obchodzi swoje 70-lecie.  Z tej okazji został wydany specjalny kalendarz ze zdjęciami światowej sławy modelek i oczywiście, czeskich ciągników.

Agritechnica to największe targi techniki rolniczej w Europie, na które wracamy po sześciu latach. Zetor jest marką o bardzo bogatej historii, ze stabilnym zapleczem i mocną pozycją na rynkach światowych. Na Agritechnice chcemy jednakże przedstawić wizję i przyszłość wraz z innowacjami technicznymi. Chcemy zasygnalizować potencjalnym partnerom handlowym, że dążymy do nawiązania współpracy z nowymi dealerami oraz, że mamy co zaoferować zarówno im samym jak i klientom

Margaréta Víghová, dyrektor Wydziału komunikacji korporacyjnej