New Holland T6.175 z tytułem “Machine of the Year 2018”

New Holland Ciągnik T6.175 Dynamic Command  zgarnął tytuł “Machine of The Year” w kategorii ciągników średniej mocy na ostatnich targach Agritechnika.

Wyboru dokonało przez jury składające się z europejskich dziennikarzy europejskich magazynów o tematyce rolniczej. Nagroda została przyznana za innowacje techniczne i korzyści dla klientów, a wśród kryteriów oceny znalazły się nowatorskie funkcje, osiągi, wydajność, koszty eksploatacji, łatwość obsługi i komfort operatora.

 

Ta nagroda odzwierciedla wieloletnią rolę marki New Holland jako lidera w segmencie maszyn dla gospodarstw mieszanych i mlecznych. Jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy i poświęcenia wszystkich osób zaangażowanych w stworzenie ciągnika T6.175 Dynamic Command, począwszy od zespołów inżynierskich aż po cały zespół fabryki w Basildon, spełniającej określone wymagania naszych klientów.

Carlo Lambro, prezydent marki New Holland Agriculture

Marka New Holland Agriculture wzbogaciła serię ciągników T6 o nowe, wielozadaniowe ciągniki T6 Dynamic Command. Modele T6.145, T6.155, T6.165 i T6.175 z nowej serii jako jedyne w tym segmencie rynkowym posiadają 8-stopniową przekładnię Semi Powershift.

T6_175_Dynamic_Command_Tier4B_17_043